Bohumír Bob Hochman
Prchlivá hvězda
No.: 382Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
špachtlová a štětcová technika, plátno, 2025, 30 x 24 cm, sign. PD Bob H 2025, napínací rám, autor ve své charakteristické práci slučuje zájem o kaligrafii a surrealismus, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)