Bohumír Bob Hochman

  • Bohumír Bob Hochman

    Prchlivá hvězda

    No.: 382

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    špachtlová a štětcová technika, plátno, 2025, 30 x 24 cm, sign. PD Bob H 2025, napínací rám, autor ve své charakteristické práci slučuje zájem o kaligrafii a surrealismus, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)