Konvolut - 5x loutka

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    loutky, cca 20 x 9 cm, Vodník, Strážmistr, Ježibaba, Spejbl, Strašidlo, vodník - slepované nohy, strážmistr - chybí noha, Ježibaba - nalomená noha, ruce drží pouze na drátku, ulomené prsty na levé ruce, strašidlo - chybí ruka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Ecce Homo

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    olej, plátno, 21,5 x 18,5 cm, rám, barokní malba regionálního významu, pravděpodobně ze středoevropského prostředí, datace do 17.–18. století. Devoční zobrazení trpícího Krista s výrazným důrazem na emocionální a spirituální působení, poškozeno - kus malby chybí, popraskaná malba, Antiqari.at Radhoš…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)