Konvolut - 5x loutka
No.: 288Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
loutky, cca 20 x 9 cm, Vodník, Strážmistr, Ježibaba, Spejbl, Strašidlo, vodník - slepované nohy, strážmistr - chybí noha, Ježibaba - nalomená noha, ruce drží pouze na drátku, ulomené prsty na levé ruce, strašidlo - chybí ruka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ecce Homo
No.: 290Auction price: 3.000 CZK (125 €)
olej, plátno, 21,5 x 18,5 cm, rám, poškozeno - kus malby chybí, popraskaná malba, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)