Konvolut - 5x loutka

    No.: 288

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    loutky, cca 20 x 9 cm, Vodník, Strážmistr, Ježibaba, Spejbl, Strašidlo, vodník - slepované nohy, strážmistr - chybí noha, Ježibaba - nalomená noha, ruce drží pouze na drátku, ulomené prsty na levé ruce, strašidlo - chybí ruka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Ecce Homo

    No.: 290

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    olej, plátno, 21,5 x 18,5 cm, rám, poškozeno - kus malby chybí, popraskaná malba, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)