Vilma Vrbová - Kotrbová
(1905-1993)
Sedící děvčátko
No.: 115Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
akvarel, tuš, papír, 86 x 62 cm, sign. LD Vrbová Kotrbová, Vilma Vrbová, provdaná Kotrbová, (14. října 1905 Kutná Hora – 22. prosince 1993 Praha) byla česká malířka, portrétistka vynikající na poli dětského portrétu. Studovala na uměleckoprůmyslové škole v Praze (1921–1924) a poté na AVU v Praze v a…
Current price: 2.500 CZK (105 €)