Vilma Vrbová - Kotrbová

(1905-1993)

  • Vilma Vrbová - Kotrbová

    (1905-1993)

    Sedící děvčátko

    No.: 115

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    akvarel, tuš, papír, 86 x 62 cm, sign. LD Vrbová Kotrbová, Vilma Vrbová, provdaná Kotrbová, (14. října 1905 Kutná Hora – 22. prosince 1993 Praha) byla česká malířka, portrétistka vynikající na poli dětského portrétu. Studovala na uměleckoprůmyslové škole v Praze (1921–1924) a poté na AVU v Praze v a…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)