Antonín Waldhauser
(1835-1913)
Andante sostenuto
No.: 291Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 1892, 37,5 x 28 cm, rám, V dolní části plátna motiv z hudební notace a popis Andante sostenuto, dále pravděpodobně Hauptmotiv Sonate Beethoven 892. Malba pojednává pravděpodobně téma ze Sonáty cis moll Měsíční svit, op. 27 č. 2 z roku 1802. Na zadní straně štítek s popisem, Provenance:…
Current price: 2.000 CZK (84 €)