Antonín Waldhauser

(1835-1913)

  • Antonín Waldhauser

    (1835-1913)

    Andante sostenuto

    No.: 291

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 1892, 37,5 x 28 cm, rám, V dolní části plátna motiv z hudební notace a popis Andante sostenuto, dále pravděpodobně Hauptmotiv Sonate Beethoven 892. Malba pojednává pravděpodobně téma ze Sonáty cis moll Měsíční svit, op. 27 č. 2 z roku 1802. Na zadní straně štítek s popisem, Provenance:…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)