Vincent Venera
Kompozice I.
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
lité laky, plátno, 1989, 110 x 95,5 cm, sign. DU Vincent Venera 1989, rám, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým Třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na kláveso…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Vincent Venera
Kompozice II.
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
lité laky, sololit, 112 x 91,5 cm, rám, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým Třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na klávesové nástroje, paranoidní schizoid, s…