Vincent Venera

  • Vincent Venera

    Kompozice I.

    No.: 371

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    lité laky, plátno, 1989, 110 x 95,5 cm, sign. DU Vincent Venera 1989, rám, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým Třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na kláveso…

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    No.: 372

    lité laky, sololit, 112 x 91,5 cm, rám, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým Třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na klávesové nástroje, paranoidní schizoid, s…