Michal Lauda
Položka č.: 1258Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:44
litografie, 18,7 x 14,5 cm, sign. UD M. Lauda, pasparta, č. 143/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)