Roman Trabura
Moře I
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)