Petr Ptáček
1944 Dodge Monaco California Highway Patrol
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:30
litografie, 2023, 27 x 41 cm, sign. PD Petr Ptáček 2023, č. 24/80
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Petr Ptáček
1973 Plymouth Fury NY Taxi Cab
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:31
litografie, 2024, 18 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 50/70
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Petr Ptáček
Vršovice 1930
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:32
litografie, 2019, 25 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 15/80
Petr Ptáček
Dívka a VW T2
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:33
litografie, 2023, 17 x 33 cm, sign. Petr Ptáček 2023, č. 48/80
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Petr Ptáček
(1968)
Mezi krami
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:34
litografie, 2004, 37,8 x 28,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 22/40
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)