Jan Spěváček

(1973)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Starý lom

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej, plátno, 1998, 31 x 36 cm, sign. PD J Spěváček 98, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Žbluňk II

    Položka č.: 19716

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2006, 70 x 85 cm, sign. LD J. Spěváček 06, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Ležící žena

    Položka č.: 188776

    Vyvolávací cena: 10.100 CZK (404 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:17

    olej, plátno, 1995, 61 x 80 cm, sign. PD J. Spěváček 95, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 10.100 CZK (404 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    Položka č.: 215679

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:04

    litografie, č. 8/100, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    Položka č.: 217316

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:05

    litografie, 44,5 x 34 cm, sign. PD Jan Spěváček, č. 6/100, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Snění

    Položka č.: 228965

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:17

    tužka, papír, 2008, 37,5 x 18,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2008, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Šťastná

    Položka č.: 228966

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:18

    tužka, papír, 2008, 41 x 25,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 08, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zasněná

    Položka č.: 231823

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:24

    tužka, papír, 2008, 38 x 23 cm, sign. PD Jan Spěváček 08, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)