A. Brožek
Cesta krajinou
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)