Emanuel Ranný

  • Emanuel Ranný

    Tunel

    Položka č.: 274196

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:16

    litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)