Marian Kay

  • Marian Kay

    diptych: Loyalty & Betrayal

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2022 15:00

    dva obrazy olej na plátně, 2022, oba obrazy 80 x 80 cm, vzadu

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Odhadní cena: 40 000 – 50 000 Kč CZK

  • Marian Kay

    triptych: Oppression & Revolt & Liberation

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    akvarel, 2022, 64 x 120 cm, v rámu pod muzeálním sklem, PD

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 30 000 – 40 000 Kč CZK