-
Wena Wona
Marylin
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Náhodná setkání
Položka č.: 349Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
Položka č.: 350Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Praha - Vyšehrad
Položka č.: 351Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
Položka č.: 354Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Malijevský
(1970)
Brána, Budapešť 2006
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Přehrada
Položka č.: 357Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
barevná fotografie, 70. léta, 19,7 x 29,8 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Móda
Položka č.: 358Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 1971, 40 x 30 cm, sign. vzadu Karol Kállay, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Akt s maskou
Položka č.: 359Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 2004, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Akt
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 1985, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Ovečky
Položka č.: 361Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 21 cm, sign. PD Kállay, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 28,5 x 20 cm, sign. PD Kállay, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Těhotná
Položka č.: 364Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO