Pavel Mühlbauer
Letní světlo II
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)