Bedřich Hoser
(1885-1961)Malíř. Studijně pobýval v Mnichově. Účastnil se výstav v Kralupech nad Vltavou, Berouně, Břeclavi, Velkém Meziříčí, Luhačovicích, Bratislavě. Autor obrazů krajin.
Bedřich Hoser
(1885-1961)
Odpočinek
Položka č.: 503Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:05
olej, karton, 1944, 48 x 57 cm, sign. PD Hoser 44, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)