Bedřich Hoser

(1885-1961)

Malíř. Studijně pobýval v Mnichově. Účastnil se výstav v Kralupech nad Vltavou, Berouně, Břeclavi, Velkém Meziříčí, Luhačovicích, Bratislavě. Autor obrazů krajin.

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:05

    olej, karton, 1944, 48 x 57 cm, sign. PD Hoser 44, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)