Jaroslav Chudomel

(1929-2016)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Karlův most

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:22

    litografie, 1983, 30 x 41 cm, sign. PD, rám, č. 52/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)