Alena Anderlová
Ananas
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2014, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová , absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Alena Anderlová
Proměna
Položka č.: 281985Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:52
olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. zezadu Anderlová, Absolventka pražské AVU, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby. V jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či střetávání různorodých světů. Pově…
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK