• Karol Kállay

    (1926-2012)

    Roháče

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1960, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Kállay, lehce zvlněné okraje, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Tatranský vodopád

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1960, 31 x 24,5 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Loďky na Váhu

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1960, 24 x 29,8 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Dívka

    Položka č.: 382

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    slepotisk, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tono Stano

    (1960)

    Akt

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    fotografie, 1990, 25,5 x 25 cm, sign. PD Tono Stano 90, rám, studium u M. Havránkové na SŠUP v Bratislavě a u prof. F. Kramera na FAMU v Praze, člen Aktivu volné fotografie a agentury NOX

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Hommage a Valerie

    Položka č.: 380

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-1977)

    Salvador Dalí s fotografickou maketou skeletu od A. Gaudího, Paris

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pražské kostely - Malá Strana

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    6x litografie, 43 x 29 cm, jednotlivé listy signovámy, 29,5 x 20,5, šest litografií Vojtěcha Kubašty (29,5 x 20,5) s textem Františka Lazeckého, vydáno pro členy a příznivce Lidové akademie, volné listy v papírovém přebalu, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních o…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Řeka Suzuka

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 34,4 x 22,5 cm, rám, oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Muž a žena (Berlín 1960)

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1960, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    V kruhu

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Memento mori

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, akvarel, fix, papír, 2020, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    V lese

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Náplavka

    Položka č.: 357

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1998, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Dvě postavy

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, koláž, akvarel, papír, 2009, 21 x 29,5 cm, sign. PN I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    V Galerii

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2006, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Rodina

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Folklór

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    V pokoji

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek 2011, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Ortel

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1990, 42 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 90, rám, č. 87/100, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, žák pro…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Mezi dvěma ženami

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tužka, pastelky, fix, 2014, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Polibek

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2016, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook