Andrea Forsterová
(1958)Vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, ateliér figurální tvorby prof. Karla Součka /1978-1984/. Věnuje se malbě, grafice, návrhům vitráží. Spolupracuje s architekty (Milunić, Hančl). Uspořádala 25 samostatných výstav (Galerie Vltavín, Galerie Rozehnal, Galerie bří Čapků, Galerie XXL, Senát ČR, Jeruzalém, Tripolis, Mnichov aj.) Zastoupena v soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Finsko, Německo, Japonsko, Izrael, Itálie). Pedagogická činnost: SPŠ grafická-Hellichova, Česko-italské gymnázium.
Andrea Forsterová
Kontemplace
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:28
plátno, pastel, 2023, 70 x 60 cm, sign. PD Forsterová 2023, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Andrea Forsterová
Vesmírný pes
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)