Jiří Bouda
Jiří Bouda
(1934-2015)
Stodvojka
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1988, 20 x 43 cm, sign. PD Jiří Bouda 88, č. 3/60, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)