Boris Jirků
Prorůst
Položka č.: 551Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:53
serigrafie, 18 x 12 cm, sign. PD Jirků, č. 22/80, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Boris Jirků
Klid v Dojan Nunac
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Boris Jirků
Postava II
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. PU Boris Jirků 97, rám, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Boris Jirků
Postava I
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. LD Boris Jirků 97, rám, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes