• Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ukřižování

    No.: 1

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:00

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,5 x 13 cm

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kristus

    No.: 2

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:01

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 9,5 cm

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Svatá rodina

    No.: 3

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:02

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Pastorále

    No.: 4

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:03

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Motýl

    No.: 5

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:04

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Marnotratný syn

    No.: 6

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:05

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    V zahradě

    No.: 7

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:06

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Hra na aulos

    No.: 169

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:48

    olej, plátno, 1998, 74 x 86 cm, sign. LD Z. Kudělka, rám, expresivní figurální kompozice s antickým námětem zachycuje dynamickou scénu ženského tance okolo hráče na aulos – starověký dvouplátkový dechový nástroj. Kudělka využívá výrazných barevných kontrastů a energické modelace postav, které jako b…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Vladimír Jandejsek

    No.: 170

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:49

    olej, deska, 1984, 43,5 x 67 cm, sign. LD Jan 1984, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Květa Monhartová

    Obrana

    No.: 171

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:50

    olej, plátno, 1989, 115 x 97 cm, sign. LD K. Monhartová 89, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Bohunka Waageová

    Záře

    No.: 172

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:51

    olej, plátno, 1999, 30 x 25 cm, sign. PD B. Waageová 1999, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Václav Benedikt

    Noční poušť

    No.: 173

    Auction price: 36.000 CZK (1.500 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:52

    olej, sololit, 2022, 45 x 36,5 cm, sign. LD Benedikt 2022, rám, the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 36.000 CZK (1.500 €)

  • Jiří Chadima

    Pod jezem

    No.: 174

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:53

    tempera, sololit, 2024, 21 x 26 cm, sign. PD Chadima, rám, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Co tomu říkáš Vincente?

    No.: 175

    Auction price: 19.500 CZK (813 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:54

    plátno, oheň, popel, akryl, 2022, 50 x 65 cm, sign. PD K, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC

    Current price: 19.500 CZK (813 €)

  • Kamila Ženatá

    Radost

    No.: 176

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:55

    olej, plátno, 40 x 40 cm, sign. LD Kamila Ženatá, rám, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

  • Erich Schobesberger

    Zádumčivá hlava

    No.: 177

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:56

    akryl, sololit, 89 x 89 cm, sign. vzadu, rám

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Aleš Růžička

    Okno

    No.: 178

    Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:57

    olej, plátno, 2023, 90 x 65 cm, sign. vzadu A. Růžička, Aleš Růžička je český malíř a keramik, který se ve své tvorbě obrací k intimním zátiším, vzpomínkám i přírodním motivům, jež zpracovává s jemnou smyslovostí a poetikou. Po studiích na keramické škole v Bechyni pokračoval na Akademii výtvarných …

    Current price: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Botičky

    No.: 179

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:58

    akryl, plátno, 2008, 18 x 20 cm, sign. vzadu Šárka Růžičková Zadáková

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • Tomáš Němec

    (1986)

    Posezení

    No.: 180

    Planned termination: 02. 01. 2026 18:59

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Zaujetí

    No.: 181

    Auction price: 12.500 CZK (521 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 19:00

    olej, akryl, plátno, 2024, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2024

    Current price: 12.500 CZK (521 €)

  • Václav Zoubek

    Voda III.

    No.: 182

    Planned termination: 02. 01. 2026 19:01

    olej, plátno, 2007, 80 x 100 cm, sign. PD VZoubek 2007, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Dan Trantina

    Pohorky

    No.: 183

    Planned termination: 02. 01. 2026 19:02

    olej, plátno, 50 x 60 cm, rám, bylo na výstavě (2006) Po každé puse umyj si ruce! , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Roman Trabura

    Kořeny

    No.: 184

    Planned termination: 02. 01. 2026 19:03

    tempera, papír, 2008, 33,5 x 30 cm, sign. PD Trabura

  • Xénia Hoffmeisterová

    Performer

    No.: 185

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 19:04

    plátno, akryl, 2022, 42 x 25 cm, sign. vzadu XH

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

  • Ewa Nemoudry

    Petit Dejeuner

    No.: 186

    Auction price: 59.000 CZK (2.459 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 19:05

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2021, 80 x 60 cm, sign. PD E. Nemoudry

    Current price: 59.000 CZK (2.459 €)

  • Ivan Komárek

    Ženy v řadě za sebou

    No.: 187

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 19:06

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • Libor Lípa

    (1963)

    Dojmy, nálady, připomínky

    No.: 188

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 19:07

    akryl, plátno, 2023, průměr 50 cm, sign. vzadu 2023, diptych

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Roman Křelina

    (1966)

    Bleděmodný džbán

    No.: 189

    Auction price: 23.000 CZK (959 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 19:08

    akryl, plátno, 2023, 80 x 70 cm, sign. PD Křelina 2023

    Current price: 23.000 CZK (959 €)

  • Boris Jirků

    Co je černé, to je krásné I

    No.: 190

    Planned termination: 02. 01. 2026 19:09

    italská křída, zlato, papír, 1998, 99,5 x 70 cm, sign. DU Boris Jirků, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

  • Andrea Forsterová

    Rozchod

    No.: 191

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 19:10

    pastel, plátno, 2025, 80 x 60 cm, sign. PD Forsterová, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 19.000 CZK (792 €)