Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ukřižování
No.: 1Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:00
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,5 x 13 cm
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kristus
No.: 2Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:01
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 9,5 cm
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Svatá rodina
No.: 3Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:02
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Pastorále
No.: 4Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:03
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Motýl
No.: 5Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:04
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Marnotratný syn
No.: 6Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:05
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
V zahradě
No.: 7Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:06
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Zdeněk Kudělka
(1921-1992)
Hra na aulos
No.: 169Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:48
olej, plátno, 1998, 74 x 86 cm, sign. LD Z. Kudělka, rám, expresivní figurální kompozice s antickým námětem zachycuje dynamickou scénu ženského tance okolo hráče na aulos – starověký dvouplátkový dechový nástroj. Kudělka využívá výrazných barevných kontrastů a energické modelace postav, které jako b…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Vladimír Jandejsek
No.: 170Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:49
olej, deska, 1984, 43,5 x 67 cm, sign. LD Jan 1984, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague
Květa Monhartová
Obrana
No.: 171Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:50
olej, plátno, 1989, 115 x 97 cm, sign. LD K. Monhartová 89, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
Bohunka Waageová
Záře
No.: 172Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:51
olej, plátno, 1999, 30 x 25 cm, sign. PD B. Waageová 1999, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Václav Benedikt
Noční poušť
No.: 173Auction price: 36.000 CZK (1.500 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:52
olej, sololit, 2022, 45 x 36,5 cm, sign. LD Benedikt 2022, rám, the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague
Current price: 36.000 CZK (1.500 €)
Jiří Chadima
Pod jezem
No.: 174Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:53
tempera, sololit, 2024, 21 x 26 cm, sign. PD Chadima, rám, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Svatopluk Klimeš
Co tomu říkáš Vincente?
No.: 175Auction price: 19.500 CZK (813 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:54
plátno, oheň, popel, akryl, 2022, 50 x 65 cm, sign. PD K, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC
Current price: 19.500 CZK (813 €)
Kamila Ženatá
Radost
No.: 176Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:55
olej, plátno, 40 x 40 cm, sign. LD Kamila Ženatá, rám, the disciple of L. Cepelak
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Erich Schobesberger
Zádumčivá hlava
No.: 177Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:56
akryl, sololit, 89 x 89 cm, sign. vzadu, rám
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Aleš Růžička
Okno
No.: 178Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:57
olej, plátno, 2023, 90 x 65 cm, sign. vzadu A. Růžička, Aleš Růžička je český malíř a keramik, který se ve své tvorbě obrací k intimním zátiším, vzpomínkám i přírodním motivům, jež zpracovává s jemnou smyslovostí a poetikou. Po studiích na keramické škole v Bechyni pokračoval na Akademii výtvarných …
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Botičky
No.: 179Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:58
akryl, plátno, 2008, 18 x 20 cm, sign. vzadu Šárka Růžičková Zadáková
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Tomáš Němec
(1986)
Posezení
No.: 180Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 18:59
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Tereza Zichová
(1992)
Zaujetí
No.: 181Auction price: 12.500 CZK (521 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 19:00
olej, akryl, plátno, 2024, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2024
Current price: 12.500 CZK (521 €)
Václav Zoubek
Voda III.
No.: 182Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 19:01
olej, plátno, 2007, 80 x 100 cm, sign. PD VZoubek 2007, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Dan Trantina
Pohorky
No.: 183Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 19:02
olej, plátno, 50 x 60 cm, rám, bylo na výstavě (2006) Po každé puse umyj si ruce! , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Roman Trabura
Kořeny
No.: 184Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 19:03
tempera, papír, 2008, 33,5 x 30 cm, sign. PD Trabura
Xénia Hoffmeisterová
Performer
No.: 185Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 19:04
plátno, akryl, 2022, 42 x 25 cm, sign. vzadu XH
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Ewa Nemoudry
Petit Dejeuner
No.: 186Auction price: 59.000 CZK (2.459 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 19:05
akryl, kombinovaná technika, plátno, 2021, 80 x 60 cm, sign. PD E. Nemoudry
Current price: 59.000 CZK (2.459 €)
Ivan Komárek
Ženy v řadě za sebou
No.: 187Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 19:06
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Libor Lípa
(1963)
Dojmy, nálady, připomínky
No.: 188Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 19:07
akryl, plátno, 2023, průměr 50 cm, sign. vzadu 2023, diptych
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Roman Křelina
(1966)
Bleděmodný džbán
No.: 189Auction price: 23.000 CZK (959 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 19:08
akryl, plátno, 2023, 80 x 70 cm, sign. PD Křelina 2023
Current price: 23.000 CZK (959 €)
Boris Jirků
Co je černé, to je krásné I
No.: 190Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 19:09
italská křída, zlato, papír, 1998, 99,5 x 70 cm, sign. DU Boris Jirků, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Andrea Forsterová
Rozchod
No.: 191Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 19:10
pastel, plátno, 2025, 80 x 60 cm, sign. PD Forsterová, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 19.000 CZK (792 €)