Petr Ptáček

  • Petr Ptáček

    Řiditelný balon

    No.: 238492

    Auction price: 1.250 CZK (50 €)

    Planned termination: 03. 02. 2021 20:02

    litografie, 2005, 23,3 x 17,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, 87/120

    Current price: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Ptáček

    Natírání

    No.: 238591

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 03. 02. 2021 20:08

    litografie, 2005, 11,5 x 7 cm, sign. DU Petr Ptáček 2005

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Petr Ptáček

    Comet

    No.: 238616

    Planned termination: 03. 02. 2021 20:10

    litografie, 2008, 25,5 x 20,1 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, 8/80

  • Petr Ptáček

    V bouři

    No.: 251694

    Auction price: 5.300 CZK (212 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 17:35

    litografie, 2006, 53,3 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, rám, č. 65/100,

    Current price: 5.300 CZK (212 €)