• Franz Schenk

    Krůcaj, krůcaj, vykrůcaj...

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2020 18:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Měla jsem holoubka...

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2020 18:31

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Franz Schenk

    Počkej já povím...

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 23. 09. 2020 18:32

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Franz Schenk

    Skákala bába přes rybník...

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2020 18:33

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Franz Schenk

    Šel dráteník po ulici...

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 23. 09. 2020 18:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Ta řeznická chasa...

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 23. 09. 2020 18:35

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Franz Schenk

    U panského dvora...

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 23. 09. 2020 18:36

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Nechoď tam...

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2020 18:37

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nová Gradiska

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:00

    tužka, papír, 1889, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba 30/8 89, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Michalovice

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:01

    tužka, papír, 1879, 11,5 x 19,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek s kostelem v Ribnici (Slovenia)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:02

    tužka, papír, 1888, 8,5 x 15,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tri fare u Metliky (Slovenia)

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:03

    tužka, papír, 1888, 10 x 16 cm, sign. DU LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chalupa u Ptuje (Slovenia)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:04

    tužka, akvarel, papír, 1889, 10,5 x 16,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pohled do dálky

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:05

    uhel, papír, 1895, 58 x 39 cm, sign. PD LKuba 1895, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Uniatský kostelík ve Volkově (Halič)

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:06

    tužka, papír, 1887, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Samolibá

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:07

    uhel, křída, papír, 1898, 38 x 20,3 cm, sign. PD LKuba 1898, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náměsíčná

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:08

    uhel, papír, 1894, 43 x 24 cm, sign. PD Paříž 1894 LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Modlící se děvče

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:09

    uhel, papír, 1899, 58 x 44 cm, sign. PD LKuba, rám, oboustranná kresba, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s lebkou

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:10

    uhel, papír, 1899, 48 x 26 cm, sign. PD Mnichov 1899 LKuba, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Sedící muž na zemi

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:11

    uhel, papír, 1895, 28,5 x 37 cm, sign. PD LKuba Paříž 1895, rám, vystaveno: NG 2013: L. Kuba - Poslední impresionista, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Malý čtenář

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:12

    uhel, papír, 1916, 55 x 40 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž se zaťatými pěstmi

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:13

    křída, papír, 1900, 36,5 x 22 cm, sign. PD LKuba 1900 Mnichov, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hoch poslouchá Moravčiny pohádky

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:14

    uhel, papír, 1908, 48 x 40,5 cm, sign. LD LKuba, rám, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hlava chlapce

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:15

    akvarel, tužka, papír, 1890, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD leden 90 Kuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Úvaha

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:16

    křída, papír, 1899, 47 x 23 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s nohou na stoličce

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:17

    uhel, papír, 1894, 41,5 x 24 cm, sign. PD LKuba Paříž, rám, vzadu kresba úhlem: název - Záda, 26 x 36, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s plnovousem

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:18

    uhel, papír, 1894, 45 x 22 cm, sign. PD LKuba, rám, vzadu studie ženského sedícího aktu, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s rukama ve vlasech

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:19

    uhel, papír, 1894, 46 x 21,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chlapec matce na klíně

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:20

    uhel, papír, 1909, 54 x 43 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Matka s chlapcem čtou

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:21

    uhel, papír, 1915, 57,5 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)