Jiří Pavlík
(1939-1993)
Opuštený stůl
Položka č.: 706Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:28
olej, kombinovaná technika, 34,2 x 39 cm, sign. LD J. Pavlík, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)