Klára Trnková

  • Klára Trnková

    Hojnost

    Položka č.: 274282

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:28

    litografie, 1981, 15,1 x 10,2 cm, sign. PD Klára Trnková 81, č. 32/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)