Max Švabinský
Sedm vybraných básní Jaroslava Kvapila
Položka č.: 960Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:44
kniha, podpis a věnování Jar. Kvapil, heliogravura ve frontispise M. Švabinský, vydal F.J. Müller, Praha 1942, netr., brož, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Max Švabinský
L. Páleníček: Švabinský a hudba
Položka č.: 1324Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:48
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Max Švabinský
Prokop Toman: Dodatky ke slovníku československých výtvarných umělců
Položka č.: 1326Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:50
kniha, sign. litografie ve frontispisu Max Švabinský, dedikace a podpis na patitulu Prokop H. Toman, vydalo SNKLHU, Praha 1956, celopl. vazba s ob., 224 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)