Jan Hladík
(1927-2018)
Položka č.: 1103Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:17
suchá jehla, 1998, 6 x 7,8 cm, sign. PD Jan Hladík 1998, autorský tisk, PF 2004 Jenny a Jan Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jenny a Jan Hladíkovi
Uzel v okně
Položka č.: 1104Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:18
litografie, 1970, 9 x 7 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 1971, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jenny a Jan Hladíkovi
Svíčka v hlavě
Položka č.: 1105Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:19
litografie, 1976, 12 x 8 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 1977, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jenny a Jan Hladíkovi
Dítě a kometa
Položka č.: 1106Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:20
litografie, 1980, 10 x 14 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 1981, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jenny a Jan Hladíkovi
Svíčka v hlavě
Položka č.: 1107Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:21
litografie, 1977, 11 x 8,3 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 1978, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jenny a Jan Hladíkovi
Pavučina a okno
Položka č.: 1108Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:22
litografie, 1973, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 1974, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jenny a Jan Hladíkovi
Noha se svíčkou
Položka č.: 1109Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:23
litografie, 1975, 13 x 9 cm, sign. PD Jan + Jenny Hladíkovi, PF 1976, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jenny a Jan Hladíkovi
Večeře s kometou
Položka č.: 1110Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:24
litografie, 1981, 13,2 x 8,6 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi , PF 1982, na spodní části zašpiněná grafika, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dana Hlobilová
(1928-2022)
Studna
Položka č.: 1111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:25
litografie, 1968, 19,8 x 10 cm, sign. PD Dana Hlobilová, č. 177/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Bohyně knih (PF 1927)
Položka č.: 1112Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:26
dřevořyt, 15 x 10,2 cm, značeno LD v desce Jos. Hodek, DU Vladimír Žikeš, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vlast. Hofman
Selské baroko
Položka č.: 1113Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:27
litografie, 1987, 8,5 x 13,6 cm, sign. PD VlastHofman, 65/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jaromír Hofman
(1920-2003)
Na Starém městě
Položka č.: 1114Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:28
litografie, 1986, 14,6 x 10,1 cm, sign. PD Jaromír Hofman, 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kratochvíla a Kysely na UMPRUM v Praze, prof. Pukla na AVU tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ota Holas
(1910-1990)
Juliska
Položka č.: 1115Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:29
křída, propiska, papír, 1982, 13 x 20,5 cm, sign. PD Ota Holas, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Otto Holas
(1910-1990)
Položka č.: 1116Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:30
litografie, 18,5 x 10,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ota Holas
(1910-1990)
Mexiko
Položka č.: 1117Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:31
litografie, 1978, 10,5 x 21 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ota Holas
(1910-1990)
Přítok do Balkánského jezera
Položka č.: 1118Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:32
tuš, pastelky, papír, 19,3 x 23 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Emil Holešovský
Muž u kormidla PF 1991
Položka č.: 1119Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:33
linoryt, 1990, 11,9 x 7,6 cm, sign. PD Holešovský, růžky papíru nepatrně naražené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Antonín Homolka
(1909-1964)
Valdštejnská zahrada - PF 1961
Položka č.: 1120Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:34
lept, 8,3 x 13,1 cm, sign. DU A. Homolka, PF 1961, papír lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Vysmáté obličeje (P. F. 1993)
Položka č.: 1121Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:35
litografie, 1992, 17,4 x 8 cm, sign. PD Hořánek , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Žena s růží
Položka č.: 1122Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:36
linoryt, 2003, 17,1 x 8,5 cm, sign. PD M. Houra 03, PF 2004, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Zamilovaní
Položka č.: 1123Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:37
linoryt, 1989, 19,2 x 10 cm, sign. PD M. Houra 89, PF 1990, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
S vínem
Položka č.: 1124Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:38
linoryt, 1988, 19,3 x 9 cm, sign. PD Houra 88, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Pod rozkvetlým stromem
Položka č.: 1125Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:39
linoryt, 1987, 20 x 14,5 cm, sign. PD Houra 87, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Cesta
Položka č.: 1126Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:40
linoryt, 1986, 14,5 x 8,7 cm, sign. PD M. Houra 86, PF 1986, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Kostky
Položka č.: 1127Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:41
linoryt, 1984, 18 x 8,5 cm, sign. DU M. Houra 84, PF 1985, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Květinový muž
Položka č.: 1128Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:42
linoryt, 1984, 17 x 9,5 cm, sign. DU M. Houra 84, PF 1985, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Houslaři
Položka č.: 1129Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:43
linoryt, 1983, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Houra 83, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Plný lásky
Položka č.: 1130Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:44
linoryt, 1975, 17 x 9 cm, sign. DU M. Houra 75, PF 1976, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Vášeň k vínu
Položka č.: 1131Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:45
linoryt, 1975, 20 x 9,6 cm, sign. DU M. Houra 75, PF 1976, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Pobřeží
Položka č.: 1132Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:46
linoryt, 1973, 19,5 x 8,2 cm, sign. DU M. Houra 73, PF 1974, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)