• František Emler

    (1912-1992)

    Kostel

    Položka č.: 1073

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:47

    litografie, 1981, 12 x 8 cm, sign. PD F. Emler, č. 87/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Zimní vesnice

    Položka č.: 1074

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:48

    litografie, 1981, 12 x 8 cm, sign. PD F. Emler, č. 88/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Kostel

    Položka č.: 1075

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:49

    litografie, 1980, 12 x 8 cm, sign. PD F. Emler, č. 5/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Položka č.: 1076

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:50

    tisk, 1982, 6,5 x 10 cm, značeno v tisku PD F. Emler, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Věra Faberová

    PF 1980

    Položka č.: 1077

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:51

    litografie, 1979, 14 x 10,8 cm, sign. PD Věra Faberová 1979, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Západ slunce nad mořem

    Položka č.: 1078

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:52

    litografie, 1964, 10 x 16,9 cm, sign. PD V. Fiala, PF 1965, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Marie Fišáková

    Kůň

    Položka č.: 1079

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:53

    lept, 1985, 13,7 x 7,5 cm, sign. PD Fišáková 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Petr Fleissig

    Kohoutí muž

    Položka č.: 1080

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:54

    tisk, 1999, 14,5 x 10,5 cm, sign. DU Petr Fleissig 99, PF MM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 K. a L. Vaníčkovi

    Položka č.: 1081

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:55

    dřevoryt, 1973, 11,5 x 6,5 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Plzeňská madona

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:56

    dřevoryt, 1967, 19 x 9,8 cm, sign. PD Florian, PF 1968, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Archandél Michael (P. F. 1975)

    Položka č.: 1083

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:57

    dřevoryt, 1974, 10,8 x 5,9 cm, sign. PD Florian, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Zasněžená kaple (P. F. 1980)

    Položka č.: 1084

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:58

    dřevořez, 1979, 10,8 x 7 cm, sign. PD Florian, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Schody do nebes

    Položka č.: 1085

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:59

    dřevoryt, 1964, 15,5 x 12,2 cm, sign. PD M. Florian, PF 1965, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Rudolf Franke

    PF 1978

    Položka č.: 1086

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:00

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Friedrich

    Jablíčka (P. F. 98)

    Položka č.: 1087

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:01

    lept, akvatinta, 1997, 5,6 x 5,6 cm, sign. PD Friedrich 97, č. 24/35, u levého dolního rohu růžová skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Friedrich

    Šnek / Kam spěcháme? (P. F. 1997)

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:02

    suchá jehla, 1996, 3 x 7,5 cm, sign. PD Friedrich 1996, č. 16/40, zezadu na papíru věnování od autora, nepatrně zvlněny okraje papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Fučíková

    Anděl - PF 1960

    Položka č.: 1089

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:03

    dřevoryt, 1959, 13,2 x 12 cm, sign. PD Fučíková R., přání do Nového roku od tety Gusty (Fučíkové?) z 20. XII. 1959, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Srnky

    Položka č.: 1090

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:04

    litografie, 1967, 14,8 x 10,5 cm, PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ivan Gruber

    (1929-2015)

    Jesličky

    Položka č.: 1091

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:05

    dřevoryt, 10 x 10,6 cm, sign. PD Ivan Grubr, pravý dolní růžek papíru utržen, u spodního okraje papír nenápadně pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Haise

    (1903-1990)

    PF 1963

    Položka č.: 1092

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:06

    dřevoryt, 1962, 14,5 x 19,4 cm, sign. PD V. Haise, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Hána

    (1927-1994)

    Karlův most

    Položka č.: 1093

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:07

    litografie, 1976, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Hána 76, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Mirko Hanák

    (1921-1971)

    Laň

    Položka č.: 1094

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:08

    litografie, 1968, 11 x 18,8 cm, sign. PD Hanák 68, občas žluté šmouhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Lípa (P. F. 1970)

    Položka č.: 1095

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:09

    lept, 8,5 x 6,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Položka č.: 1096

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:10

    suchá jehla, 2001, 10,8 x 8,7 cm, sign. PD Jan Hladík 2006, PF 2007 Jenny a Jan Hladíkovi , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Člověk a kost

    Položka č.: 1097

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:11

    suchá jehla, 1982, 9,5 x 6 cm, sign. UD Hladíkovi, PF 83, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Portrét

    Položka č.: 1098

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:12

    suchá jehla, 1991, 9,3 x 9,5 cm, sign. PD Jan Hladík, PF 1992 J. + J. Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Žena s loutnou

    Položka č.: 1099

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:13

    suchá jehla, 2000, 14,5 x 8,1 cm, sign. PD Jan Hladík 2000, PF 2001 Jenny a Jan Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Dítě s flétnou

    Položka č.: 1100

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:14

    suchá jehla, 2002, 17,5 x 9 cm, sign. PD Jan Hladík 2002, PF 2003 Jenny a Jan Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Položka č.: 1101

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:15

    suchá jehla, 1998, 16,4 x 8,5 cm, sign. PD Jan Hladík 98, PF 1998 Jenny a Jan Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Matka se synem

    Položka č.: 1102

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:16

    suchá jehla, 1999, 16,5 x 8,5 cm, sign. PD Jan Hladík 99, autorský tisk, PF 2000 Jenny a Jan Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)