• Franz Schenk

    Šel dráteník po ulici...

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Měla jsem holoubka...

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Franz Schenk

    Skákala bába přes rybník...

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:33

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Franz Schenk

    Počkej já povím...

    Položka č.: 33

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:32

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Franz Schenk

    Krůcaj, krůcaj, vykrůcaj...

    Položka č.: 31

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Hrály dudy u pobudy...

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:26

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Franz Schenk

    Proč bychom se netěšili

    Položka č.: 22

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:21

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Utíkej Káčo utíkej...

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:08

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Franz Schenk

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:07

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Položka č.: 1200

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:38

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jan Zrzavý

    Maska

    Položka č.: 1199

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:37

    ocelorytina, 7,5 x 5 cm, rám, vyryl Josef Herčík, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 1198

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:36

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Adam a Eva (P.F. 1981)

    Položka č.: 1186

    kombinovaná technika, papír, 12 x 9 cm, sign. PD Neprakta, Du věnování autora Jiřímu Mulačovi, věnování mírně rozpité od vody , ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Rudolf Alois Zörner

    Figura

    Položka č.: 1197

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:35

    kombinovaná technika, papír, 1989, 50 x 35 cm, sign. DU Rudolf Zörner 1989, 45748, při horním okraji zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Vitíka na VŠUP v Praze, poté soukromý žák K. Svolinského, člen SVUČ a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Skica k reliéfu

    Položka č.: 1196

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:34

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét dívky

    Položka č.: 1195

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:33

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 1194

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:32

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 1193

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:31

  • František Zavřel

    (1891-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:30

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Daniel Zachar

    (1950)

    Z cyklu Svetlo a tieň č. 3

    Položka č.: 1191

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:29

    fotografie, karton, 23,9 x 17,7 cm, sign. na zadní straně Daniel Zachar, Mladý svět ročník 1969, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Kresba z cyklu Šáreckého (Listopad v Divoké Šárce)

    Položka č.: 1190

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:28

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vilém Wünsche?

    Stavba na Letné

    Položka č.: 1189

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:27

    olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Výprask (P.F.. 1979)

    Položka č.: 1188

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:26

    serigrafie, 11 x 9 cm, sign. DU Neprakta, při spodním okraji skvrna od vody se zahnědlým okrajem, ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Dívka s loutnou

    Položka č.: 1187

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:25

    serigrafie, 13 x 6 cm, sign. na dvojlistě Neprakta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci

    Položka č.: 1185

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:23

    lept, 1917, 26,2 x 19,5 cm, sign. PD KWellner 917, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jitka Walterová

    Šťasný princ

    Položka č.: 1184

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:22

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jitka Walterová

    Podzim

    Položka č.: 1183

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:21

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Polechtán - srilankan series

    Položka č.: 1182

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:20

    uhel, akryl, olej na plátně, 2017, 100 x 80 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Radan Wagner

    Schoulené masky

    Položka č.: 1181

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:19

    uhel, papír, 1995, 50 x 38 cm, sign. PD Wagner 95, Antikvariát Ostrovní

  • Radan Wagner

    Prostřeno

    Položka č.: 1180

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:18