Dan Trantina
Dan Trantina
Zápas
Položka č.: 875Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:17
komb.technika, papír, 2008, 60 x 42 cm, PD monogr. DT 08, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Dan Trantina
Jezero s medvěděm
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Dan Trantina
Růže
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Dan Trantina
Položka č.: 281527Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:30
olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Dan Trantina
Secret 80
Položka č.: 281528Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:31
akryl, plátno, 195 x 155 cm, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)