Robert Jiran

(1975)

  • Robert Jiran

    (1975)

    Tři ženské akty

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:50

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R, vzadu autorské razítko a signatura

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Robert Jiran

    (1975)

    Tukan

    Položka č.: 549

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:51

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…

  • Robert Jiran

    (1975)

    Dívka v klobouku

    Položka č.: 323

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…

  • Robert Jiran

    (1975)

    Léto u vody

    Položka č.: 322

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…