Zbyšek Sion

  • Zbyšek Sion

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, lak, akryl, papír, 1993, 41, 7 x 29,5 cm, sign. PD Z. Sion 93, Zbyšek Sion je významným představitelem strukturální abstrakce a imaginativní malby. Při studiu na pražské AVU se seznámil s umělci, později známými protagonisty informelu, kteří ovlivnili počátky jeho tvorby. Vyústěním tohoto s…

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)