Ladislav Stehlík
(1908-1987)
Krakov
Položka č.: 1283Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:17
litografie, 1976, 10,7 x 14 cm, sign. PD L. Stehlík, č. 17/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Spolku západočeských umělců, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Položka č.: 1284Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:18
linoryt, 1967, 15,5 x 21 cm, sign. PD L. Stejskal 67, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Zátiší s lahví a jablky
Položka č.: 1285Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:19
litografie, 1960, 19,1 x 13,2 cm, sign. PD K. Stejskal, LD P. F. 1961, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Sůra
(1929-2011)
Konstrabasista
Položka č.: 1286Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:20
linoryt, 1978, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD Jaroslav Sůra 78, č. 133/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asociace vol…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
J. Světlík
PF 1988
Položka č.: 1287Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:21
litografie, 1987, 12 x 9 cm, sign. PD J. Světlík 87, č. 74/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Svolinský
Tři pokolení
Položka č.: 1288Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:22
kolorovaná zinkografie, 14 x 9 cm, značeno v desce PD K. Svolinský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Svolinský
Holubice (PF 1930)
Položka č.: 1289Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:23
zinkografie, 13,2 x 10 cm, značeno v desce PD K. Svolinský, lehce ohmatáno na okrajích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Svolinský
Dívka v modrém (PF 1930)
Položka č.: 1290Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:24
dřevoryt, 1929, 16,8 x 10,8 cm, značeno PD K. Svolinský; na pravé straně papíru: V Novém roce 1930 buďte zdrávi a šťastni; zezadu: Typografia svým členům, papír lehce zažloutlý, u horního okraje uprostřed lehce pokrčemný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafk…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Svolinský
U piána (PF 1926)
Položka č.: 1291Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:25
dřevoryt, 1925, 14,4 x 11 cm, značeno v kameni LD K. Svolinský, papír mírně zažloutlý, naražené rožky papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Naděžda Synecká
(1926)
Oko
Položka č.: 1292Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:26
lept, 1968, 3,3 x 3,3 cm, sign. LD N. Synecká, PF 1969, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Karlův most
Položka č.: 1293Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:27
litografie, 1979, 16,5 x 9 cm, sign. PD K. Šafář, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Šejda
PF 1963
Položka č.: 1294Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:28
igeloryt, 1962, 18,3 x 11,5 cm, sign. UD Šejda, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Lumír Ševčík
(1921)
Vánoční a novoroční přání
Položka č.: 1295Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:29
litografie, 15 x 12 cm, sign. PD Lumír Ševčík, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Oldřich Šimáček
(1919-2014)
Toreador
Položka č.: 1296Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:30
tužka, fix, papír, 1980, 21 x 15 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Oldřich Šimáček
(1919-2014)
Srostlý ( P. F. 1980)
Položka č.: 1297Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:31
fixa, 1979, 21,2 x 15,4 cm, sign. PD Šimáček, horní růžky papíru ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Lev Šimák
(1896-1989)
Motýli
Položka č.: 1298Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:32
litografie, 1982, 6,7 x 10 cm, sign. LD Lev Šimák, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Lev Šimák
(1896-1989)
U moře V.
Položka č.: 1299Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:33
akvarel, pastel, papír, 1979, 10,5 x 15 cm, sign. LD Lev 79, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lev Šimák
(1896-1989)
U moře IV.
Položka č.: 1300Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:34
akvarel, papír, 1978, 10,6 x 15 cm, sign, PD Lev 1978, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lev Šimák
(1896-1989)
U moře III:
Položka č.: 1301Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:35
akvarel, papír, 1977, 10,7 x 15 cm, sign. LD Lev 77, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lev Šimák
(1896-1989)
U moře II.
Položka č.: 1302Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:36
akvarel, papír, 1976, 10,5 x 15 cm, sign. PD Lev Šimák, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lev Šimák
(1896-1989)
U moře I.
Položka č.: 1303Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:37
akvarel, papír, 1975, 15 x 10,4 cm, sign. LD Lev Šimák, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Holubi
Položka č.: 1304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:38
lept, akvatita, 1957, 10 x 5,8 cm, sign. PD P. Šimon, PF 1958, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Nová radnice
Položka č.: 1305Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:39
lept, akvatita, 1953, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD P. Šimon, PF 1954, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šmíd
(1914-1985)
Portrét
Položka č.: 1306Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:40
sítotisk, 1979, 9 x 5 cm, sign. DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium profesury kreslení u prof. O. Blažíčka, C. Boudy, K. Pokorného, J. Sejpky a J. Folkmana na ČVUT v Praze, člen JUV a Tvůrčí skupiny JUV
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Jižní brána
Položka č.: 1307Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:41
litografie, 1975, 13 x 18,5 cm, sign. PD V. Šolta, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Lodička u pobřeží
Položka č.: 1308Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:42
litografie, 1975, 13 x 18,7 cm, sign. PD V. Šolta, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Exotický ostrov
Položka č.: 1309Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:43
litografie, 1974, 12.5 x 18,5 cm, sign. PD V. Šolta 74, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Alois Šrůtek
(1912-2006)
Položka č.: 1310Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:44
litografie, 1982, 13,5 x 19 cm, sign. PD, č. 20/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na VŠAPS ČVUT v Praze, člen JUV a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Štěch
(1908-1982)
Pastevci (P. F. 1980)
Položka č.: 1311Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:45
dřevoryt, 1979, 13,7 x 20,1 cm, sign. PD J. Štěch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Strom
Položka č.: 1312Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:46
kombinovaná technika, 1981, 19 x 19,5 cm, sign. DU Jaroslav Šváb81, č. 25/100, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, sk…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)