• Ladislav Stehlík

    (1908-1987)

    Krakov

    Položka č.: 1283

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:17

    litografie, 1976, 10,7 x 14 cm, sign. PD L. Stehlík, č. 17/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Spolku západočeských umělců, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 1284

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:18

    linoryt, 1967, 15,5 x 21 cm, sign. PD L. Stejskal 67, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s lahví a jablky

    Položka č.: 1285

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:19

    litografie, 1960, 19,1 x 13,2 cm, sign. PD K. Stejskal, LD P. F. 1961, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Sůra

    (1929-2011)

    Konstrabasista

    Položka č.: 1286

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:20

    linoryt, 1978, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD Jaroslav Sůra 78, č. 133/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asociace vol…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • J. Světlík

    PF 1988

    Položka č.: 1287

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:21

    litografie, 1987, 12 x 9 cm, sign. PD J. Světlík 87, č. 74/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Svolinský

    Tři pokolení

    Položka č.: 1288

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:22

    kolorovaná zinkografie, 14 x 9 cm, značeno v desce PD K. Svolinský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Svolinský

    Holubice (PF 1930)

    Položka č.: 1289

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:23

    zinkografie, 13,2 x 10 cm, značeno v desce PD K. Svolinský, lehce ohmatáno na okrajích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka v modrém (PF 1930)

    Položka č.: 1290

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:24

    dřevoryt, 1929, 16,8 x 10,8 cm, značeno PD K. Svolinský; na pravé straně papíru: V Novém roce 1930 buďte zdrávi a šťastni; zezadu: Typografia svým členům, papír lehce zažloutlý, u horního okraje uprostřed lehce pokrčemný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafk…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Svolinský

    U piána (PF 1926)

    Položka č.: 1291

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:25

    dřevoryt, 1925, 14,4 x 11 cm, značeno v kameni LD K. Svolinský, papír mírně zažloutlý, naražené rožky papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Oko

    Položka č.: 1292

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:26

    lept, 1968, 3,3 x 3,3 cm, sign. LD N. Synecká, PF 1969, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Karlův most

    Položka č.: 1293

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:27

    litografie, 1979, 16,5 x 9 cm, sign. PD K. Šafář, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Šejda

    PF 1963

    Položka č.: 1294

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:28

    igeloryt, 1962, 18,3 x 11,5 cm, sign. UD Šejda, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Lumír Ševčík

    (1921)

    Vánoční a novoroční přání

    Položka č.: 1295

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:29

    litografie, 15 x 12 cm, sign. PD Lumír Ševčík, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Oldřich Šimáček

    (1919-2014)

    Toreador

    Položka č.: 1296

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:30

    tužka, fix, papír, 1980, 21 x 15 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Šimáček

    (1919-2014)

    Srostlý ( P. F. 1980)

    Položka č.: 1297

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:31

    fixa, 1979, 21,2 x 15,4 cm, sign. PD Šimáček, horní růžky papíru ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Motýli

    Položka č.: 1298

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:32

    litografie, 1982, 6,7 x 10 cm, sign. LD Lev Šimák, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    U moře V.

    Položka č.: 1299

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:33

    akvarel, pastel, papír, 1979, 10,5 x 15 cm, sign. LD Lev 79, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    U moře IV.

    Položka č.: 1300

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:34

    akvarel, papír, 1978, 10,6 x 15 cm, sign, PD Lev 1978, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    U moře III:

    Položka č.: 1301

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:35

    akvarel, papír, 1977, 10,7 x 15 cm, sign. LD Lev 77, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    U moře II.

    Položka č.: 1302

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:36

    akvarel, papír, 1976, 10,5 x 15 cm, sign. PD Lev Šimák, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    U moře I.

    Položka č.: 1303

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:37

    akvarel, papír, 1975, 15 x 10,4 cm, sign. LD Lev Šimák, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Holubi

    Položka č.: 1304

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:38

    lept, akvatita, 1957, 10 x 5,8 cm, sign. PD P. Šimon, PF 1958, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Nová radnice

    Položka č.: 1305

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:39

    lept, akvatita, 1953, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD P. Šimon, PF 1954, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šmíd

    (1914-1985)

    Portrét

    Položka č.: 1306

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:40

    sítotisk, 1979, 9 x 5 cm, sign. DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium profesury kreslení u prof. O. Blažíčka, C. Boudy, K. Pokorného, J. Sejpky a J. Folkmana na ČVUT v Praze, člen JUV a Tvůrčí skupiny JUV

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Jižní brána

    Položka č.: 1307

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:41

    litografie, 1975, 13 x 18,5 cm, sign. PD V. Šolta, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Lodička u pobřeží

    Položka č.: 1308

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:42

    litografie, 1975, 13 x 18,7 cm, sign. PD V. Šolta, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Exotický ostrov

    Položka č.: 1309

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:43

    litografie, 1974, 12.5 x 18,5 cm, sign. PD V. Šolta 74, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Alois Šrůtek

    (1912-2006)

    Položka č.: 1310

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:44

    litografie, 1982, 13,5 x 19 cm, sign. PD, č. 20/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na VŠAPS ČVUT v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Pastevci (P. F. 1980)

    Položka č.: 1311

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:45

    dřevoryt, 1979, 13,7 x 20,1 cm, sign. PD J. Štěch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Strom

    Položka č.: 1312

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:46

    kombinovaná technika, 1981, 19 x 19,5 cm, sign. DU Jaroslav Šváb81, č. 25/100, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, sk…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)