František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Letohrádek

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 12:12

    měkký kryt, 1946, 15,2 x 20,4 cm, sign. PD F.Kobliha, z cyklu Královská zahrada na hradě Pražském, vydal Josef Engst v Praze 1946, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Rozeklaná skaliska

    Položka č.: 251011

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:28

    litografie, 30,1 x 22,5 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 11/23, zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 227942

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:03

    dřevoryt, 29,8 x 23,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ant. Horák: Osvoboditelům

    Položka č.: 229202

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:03

    bibliofilie, titul, přední a zadní desky vazby dřevoryty Fr. Kobliha, básně Česká legie, Wilson, Masaryk, 16 sv. ed. Vybraných knih, vydal Ludvík Bradáč, Král. Vinohrady 1919, papír. vazba, 32s., desky při krajích mírně odřené, na zadní straně dole skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Pra…

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)