Ivan Kováčik

  • Ivan Kováčik

    Kozorožec

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 35/59

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Ivan Kováčik

    Šťastné papagáje

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    litografie, 2023, 45,8 x 36,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2023, č. 27/95

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)