Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Notový part

    No.: 271

    Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)

    Planned termination: 26. 02. 2026 15:00

    lept, 1953, 11,4 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, Kamil Lhoták byl významný český malíř, grafik a ilustrátor, jehož osobitý umělecký rukopis významně ovlivnil české moderní malířství 20. století. Byl jedním ze zakládajících členů Skupiny 42. Jeho dílo se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřej…

    Current price: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Kamil Lhoták

    Letadlo nad Řípem

    No.: 270

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    serigrafie, 12 x 14,5 cm, monogr. PD K. L., rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Kamil Lhoták

    Ex Libris Kamil Lhoták

    No.: 269

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    serigrafie, 7 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 500 CZK (21 €)