František Hubatka
Lesní příhoda
Položka č.: 281663Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:46
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)