Vladislav Röhling
(1878-1949)
Olomouc
Položka č.: 743Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:05
lept, akvatinta, 31,8 x 28,4 cm, sign. PD V. Röhling, LD značeno, zažloutlý papír, místy skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)