Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ukřižování
No.: 1Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:00
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,5 x 13 cm
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kristus
No.: 2Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:01
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 9,5 cm
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Svatá rodina
No.: 3Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:02
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Pastorále
No.: 4Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:03
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Motýl
No.: 5Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:04
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Marnotratný syn
No.: 6Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:05
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
V zahradě
No.: 7Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:06
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Kamil Lhoták
Postava Aničky zezadu
No.: 44Auction price: 4.400 CZK (184 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:43
tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 137, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Current price: 4.400 CZK (184 €)
Kamil Lhoták
Kočárek
No.: 45Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:44
tuš, papír, 1950, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 50, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Kamil Lhoták
Dcera velkoměsta na ploché dráze
No.: 46Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:45
tuš, papír, 1950, 22 x 15,3 cm, sign. PD Kamil Lhoták 50, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Kamil Lhoták
Reklamní sloup s bicyklem
No.: 47Auction price: 78.000 CZK (3.250 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:46
přípravná kresba tuší, papír a serigrafie, 1982, 21 x 15 cm, sign. PD Lhoták 82, rám, dílo, které obohatí každou uměleckou sbírku - dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotá…
Current price: 78.000 CZK (3.250 €)
Stanislav Kadlec
Malé Javorné jezero
No.: 48Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:47
suchý pastel, papír, 2023, 20 x 28,5 cm, sign. PD Kadlec 23, rám, vzadu autorem popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Stanislav Kadlec
Barevný podzim pod Boubínem
No.: 49Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:48
suchý pastel, papír, 2020, 26,5 x 36,5 cm, sign. PD Kadlec 20, rám, vzadu autorem popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Stanislav Kadlec
Loďky na Otavě
No.: 50Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:49
suchý pastel, papír, 2020, 27 x 41 cm, sign. PD Kadlec 20, rám, vzadu autorem popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Stanislav Kadlec
Mraky nad Vyšehradem
No.: 51Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:50
suchý pastel, papír, 2025, 30 x 40 cm, sign. PD Kadlec 25, rám, vzadu autorem popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Stanislav Kadlec
Sázava za Týncem
No.: 52Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:51
suchý pastel, papír, 2020, 30 x 47 cm, sign. LD Kadlec 20, rám, vzadu autorem popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Jankova komora
No.: 53Auction price: 2.900 CZK (121 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:52
kvaš, papír, 1983, 23,5 x 35 cm, sign. LN Jan Kudláček 83, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. P. Dillinger and K. Muller at the National Graphic School in Prague, later of Prof. V. Nechleba and V. Rada at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Panský vodník Stárek z Třeboně se svým sumečkem
No.: 54Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:53
kvaš, papír, 34 x 23 cm, sign. PD J. Kudláček, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. P. Dillinger and K. Muller at the National Graphic School in Prague, later of Prof. V. Nechleba and V. Rada at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Oldřich Jelínek
(1930-2025)
Příroda a technika
No.: 55Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:54
olej, sololit, 68,5 x 48,5 cm, sign. DU Jelínek, rám
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Jiří Svoboda
Město u nohou
No.: 56Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:55
olej, kombinovaná technika, překližka, 1967, 60 x 100 cm, sign. PD Jiří Svoboda 67
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Ota Janeček
Portrét (pan Mrkvička)
No.: 57Auction price: 23.000 CZK (959 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:56
Current price: 23.000 CZK (959 €)
Jan Smetana
(1918-1998)
Konkrétní imaginace IX.
No.: 58Auction price: 180.000 CZK (7.500 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:57
olej, plátno, 1995, 80 x 65 cm, sign. LD Smetana 95, the disciple of prof. O. Blazicek, K. Pokorny and C. Bouda at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, prof. J. Benda and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, T…
Current price: 180.000 CZK (7.500 €)
Bohumil Eliáš ml.
(1980)
Kostka
No.: 59Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:58
malované a lepené sklo, 2015, 12 x 12 x 9 cm, sign. B. Eliáš jr. 2015
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Zdena Fibichová
(1933-1991)
Ptáček
No.: 60Auction price: 68.000 CZK (2.834 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 16:59
pálená hlína, glazura, 1986, v. 46,5 cm, monogr. na podstavci ZF, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Trasa and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 68.000 CZK (2.834 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Okoř
No.: 61Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:00
lept, 1954, 24,6 x 32,5 cm, sign. PD Čepelák, č. 21/200, značeno PD v desce Čepelák 1954, v místě původní pasparty zažloutlý papír, odborně restaurováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Podzimní listí
No.: 62Auction price: 4.200 CZK (175 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:01
lept, akvatinta, ruční papír, 1981, 33 x 23,4 cm, sign. PD Čepelák 1981, vodoznak Lyra Pragensis, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Albín Brunovský
(1935-1997)
O srdciach I.
No.: 63Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:02
litografie, 1970, 24 x 36 cm, sign. DU A Brunovský 1970, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Josef Jíra
(1929-2005)
Srdce
No.: 65Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:04
litografie, 16 x 10,3 cm, sign. PD J. Jíra, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Josef Jíra
(1929-2005)
Pijan
No.: 66Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:05
litografie, 15 x 10,5 cm, sign. PD J. Jíra, rám, zažloutlý papír, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Josef Jíra
(1929-2005)
Jákobův zápas
No.: 67Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:06
litografie, 1987, 25 x 21 cm, sign. PD J. Jíra 87, rám, č. 15/40, dole věnování autora, chybí sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina