Jindřich Mahelka
(1919-1990)
T. Smollett: Dobrodružství Rodericka Randoma
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
kniha, vyd. SNKLHU, Praha, 1954, pův. clpl. vazba s obálkou, 423s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
dřevoryt, 22 x 16,5 cm, 12x sign. dřevoryt J. Mahelka, návrhy ilustrací ke knize T. Smolletta Dobrodružství R. Randoma, vyd. SNKLHU, Praha, 1954, volné dvojlisty, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v …
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Tři chaloupky s větrníkem
Položka č.: 250798Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:30
litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Práce na poli
Položka č.: 250797Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:28
litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Rybář
Položka č.: 250795Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:26
litografie, 12,7 x 21,3 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Město
Položka č.: 281137Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:33
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Sklizeň
Položka č.: 250796Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2023 16:54
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Poutník před hřbitovem
Položka č.: 238806Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:37
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)