Karel Prášek
(1950)
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:18
tuš, akvarel, papír, 26,5 x 18 cm, monogr. PD KP, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Prášek
(1950)
Pankrác
Položka č.: 281662Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:45
akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Oue…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)