Jaroslav Novák
Ze souboru Životní prostředí
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:15
litografie, 1980, 27,5 x 39 cm, sign. PD J. Novák 80, č. 24/90
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Novák
Položka č.: 250812Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:16
litografie, 1967, 23,3 x 12 cm, sign. PD JarNov 67, č. 19/20, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)