Břetislav Jüngling
(1921-1980)
Figura
Položka č.: 966Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:05
litografie, 1970, 20 x 13 cm, sign. LD Jüngling 70, autorský tisk, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)