Petr Ptáček
M2 in the channel (1931)
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 2.150 CZK (90 €)
Petr Ptáček
M2 in the channel (1931)
Položka č.: 455Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Petr Ptáček
V balónu nad mraky (Ex libris Věra Marvanová)
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:19
litografie, 2005, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Petr Ptáček
Žlutá tráva
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:06
Petr Ptáček
Před katastrofou
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2012, 57 x 37,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 63/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Petr Ptáček
Dodge
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 19:48
litografie, 2022, 27 x 39,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 8/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Petr Ptáček
Motorka
Položka č.: 839Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:33
litografie, 2012, 20,5 x 28,3 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 52/100, u horního okraje papíru malá nepatrná šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Petr Ptáček
Dvouplošník L 65
Položka č.: 281023Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:02
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Petr Ptáček
Před závodem
Položka č.: 278871Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:40
litografie, 2005, 10,5 x 8,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 45/80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Petr Ptáček
The chemists
Položka č.: 278872Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:18
litografie, 2004, 8,2 x 10,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Petr Ptáček
Good year
Položka č.: 268340Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:45
litografie, 2012, 22 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 20112, rám, č. 52/100, Antikvariát Dlážděná