František Blažíček Studenecký
Pubertální spor o pomeranč aneb tři šneci
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:19
akryl, tuš, karton, 33 x 45,2 cm, na zadní straně značeno razítkem autora, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
František Blažíček Studenecký
Svět prázdninový
Položka č.: 281656Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:39
akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)