Alexandr Frank
(1902-1973)
PF 1965
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:11
litografie, 1964, 13,5 x 18 cm, sign. PD Alexandr Frank, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu