Jiří Slíva
Jiří Slíva
Wiener Café
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 43,4 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk na papíře skvrnky, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Jiří Slíva
La Palette
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Slíva
Café á la Carte
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 32,2 x 42,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 52/60, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jiří Slíva
The Champagne Sky 1 / Le Ciel de Champagne 1
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
litografie, 26,5 x 14,2 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 24/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Jiří Slíva
Coffee Cup
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 2000, 32 x 42,9 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, místy skvrnky od kávy, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Jiří Slíva
Klaun
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
suchá jehla, 15 x 11 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 3/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jiří Slíva
Bohemian Pride
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 29 x 40,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 1/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Jiří Slíva
Tango Legale
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
litografie, 38,8 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 12/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Jiří Slíva
Tour de Peaujlais
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 66/70, levý horní roh nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Jiří Slíva
Párky
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
litografie, 53 x 36,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Jiří Slíva
The Jazz standards
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
litografie, 47 x 32 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Jiří Slíva
Café & Thé
Položka č.: 277254Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2023 15:05
litografie, 31,6 x 42,7 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 18/50, DU slepotisková značka papíru Litografie Říčí, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Jiří Slíva
Le Soir des Saucisses
Položka č.: 275306Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 11:02
lept, 1999, 11 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 20/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)